an online Instagram web viewer

#albanians medias

Photos

Follow @SHQIPELIT for more! • @nita_kr • #alb #albanians #albaniangirl #shqiptare #shqip #shqipez #shqiponja #bukuroshe #albanianbeauty #albanaise #albanerin
GRAND OPENING .

Te shtunën më dt. 7 Tetor 2017 , në orën 22:00 | Grand Opening ALBANIANEVENTSRIMINI - Winter season 2017 | ● Muzikë Popullore nga të gjitha krahinat e Shqipërisë. ● Muzikë e lehtë dhe urbane shqiptare .
● Hitet e verës .
● Muzikë Reggaeton Bachata HipHop RnB . ☆☆☆ DJ LEO ☆☆☆ ●●● Adresa : PARK HOTEL RIMINI ●●● || Hyrja 10€ + 1 Pije (Fëmijët falas) ||
● Info & tavolina : 3281586460 ( @dj_leo_rimini )

Ju mirëpresim. -----------------------------------------------------------------
●●● PHOTO | VIDEO | GRAPHICS ●●●
@EndriLejlaDesign : +39/ 329 346 9960
E-mail : endrilejladesign@gmail.com 
Fb official page : Endri Lejla Design 
#endrilejladesign
#albanianeventsrimini #djleorimini #djleo87 
#endrilejladesign #igersoftheday #sound #music #party #love #dance #happy #people #world #earth #albanian #albanians #albanianstyle #albanianmusic #arkivashqip #goproalbania #beskallaku #xumallushi #noizy #advertising #shqiperia #vipatebllokut #news24 #zoneelire #topshow #artiolatoska
GRAND OPENING . Te shtunën më dt. 7 Tetor 2017 , në orën 22:00 | Grand Opening ALBANIANEVENTSRIMINI - Winter season 2017 | ● Muzikë Popullore nga të gjitha krahinat e Shqipërisë. ● Muzikë e lehtë dhe urbane shqiptare . ● Hitet e verës . ● Muzikë Reggaeton Bachata HipHop RnB . ☆☆☆ DJ LEO ☆☆☆ ●●● Adresa : PARK HOTEL RIMINI ●●● || Hyrja 10€ + 1 Pije (Fëmijët falas) || ● Info & tavolina : 3281586460 ( @dj_leo_rimini ) Ju mirëpresim. ----------------------------------------------------------------- ●●● PHOTO | VIDEO | GRAPHICS ●●● @EndriLejlaDesign : +39/ 329 346 9960 E-mail : endrilejladesign@gmail.com Fb official page : Endri Lejla Design #endrilejladesign  #albanianeventsrimini  #djleorimini  #djleo87  #endrilejladesign  #igersoftheday  #sound  #music  #party  #love  #dance  #happy  #people  #world  #earth  #albanian  #albanians  #albanianstyle  #albanianmusic  #arkivashqip  #goproalbania  #beskallaku  #xumallushi  #noizy  #advertising  #shqiperia  #vipatebllokut  #news24  #zoneelire  #topshow  #artiolatoska 
GRAND OPENING .

Te shtunën më dt. 7 Tetor 2017 , në orën 22:00 | Grand Opening ALBANIANEVENTSRIMINI - Winter season 2017 | ● Muzikë Popullore nga të gjitha krahinat e Shqipërisë. ● Muzikë e lehtë dhe urbane shqiptare .
● Hitet e verës .
● Muzikë Reggaeton Bachata HipHop RnB . ☆☆☆ DJ LEO ☆☆☆ ●●● Adresa : PARK HOTEL RIMINI ●●● || Hyrja 10€ + 1 Pije (Fëmijët falas) || ● Info & tavolina : 3281586460 ( @dj_leo_rimini )

Ju mirëpresim. -----------------------------------------------------------------
●●● PHOTO | VIDEO | GRAPHICS ●●●
@EndriLejlaDesign : +39/ 329 346 9960
E-mail : endrilejladesign@gmail.com 
Fb official page : Endri Lejla Design 
#endrilejladesign
#albanianeventsrimini #djleorimini #djleo87 
#endrilejladesign #igersoftheday #sound #music #party #love #dance #happy #people #world #earth #albanian #albanians #albanianstyle #albanianmusic #arkivashqip #goproalbania #beskallaku #xumallushi #noizy #advertising #shqiperia #vipatebllokut #news24 #zoneelire #topshow #artiolatoska
GRAND OPENING . Te shtunën më dt. 7 Tetor 2017 , në orën 22:00 | Grand Opening ALBANIANEVENTSRIMINI - Winter season 2017 | ● Muzikë Popullore nga të gjitha krahinat e Shqipërisë. ● Muzikë e lehtë dhe urbane shqiptare . ● Hitet e verës . ● Muzikë Reggaeton Bachata HipHop RnB . ☆☆☆ DJ LEO ☆☆☆ ●●● Adresa : PARK HOTEL RIMINI ●●● || Hyrja 10€ + 1 Pije (Fëmijët falas) || ● Info & tavolina : 3281586460 ( @dj_leo_rimini ) Ju mirëpresim. ----------------------------------------------------------------- ●●● PHOTO | VIDEO | GRAPHICS ●●● @EndriLejlaDesign : +39/ 329 346 9960 E-mail : endrilejladesign@gmail.com Fb official page : Endri Lejla Design #endrilejladesign  #albanianeventsrimini  #djleorimini  #djleo87  #endrilejladesign  #igersoftheday  #sound  #music  #party  #love  #dance  #happy  #people  #world  #earth  #albanian  #albanians  #albanianstyle  #albanianmusic  #arkivashqip  #goproalbania  #beskallaku  #xumallushi  #noizy  #advertising  #shqiperia  #vipatebllokut  #news24  #zoneelire  #topshow  #artiolatoska 
based on an experience i had today//btw love it when you guys stalk my account❤️🇦🇱 -
-
-
hi yes get us to 200
-
-
-
#growingupalbanian #growingupalb #albanians #albanianmemes #shqipria #shqiptare #albanian #albanianpeople #problems #mami #albanianpeopleproblems #daily
Follow @SHQIPELIT for more! • @elisaprishtina • #alb #albanians #albaniangirl #shqiptare #shqip #shqipez #shqiponja #bukuroshe #albanianbeauty #albanaise #albanerin
Follow @SHQIPELIT for more! • @derya.aq • #alb #albanians #albaniangirl #shqiptare #shqip #shqipez #shqiponja #bukuroshe #albanianbeauty #albanaise #albanerin
Follow @SHQIPELIT for more! • @kihiyass • #alb #albanians #albaniangirl #shqiptare #shqip #shqipez #shqiponja #bukuroshe #albanianbeauty #albanaise #albanerin
It is amazing just how much it warmed my heart to see Albanian young people create this impromptu party on the street tonight #joy #albanians #heartwarming
It is amazing just how much it warmed my heart to see Albanian young people create this impromptu party on the street tonight #joy  #albanians  #heartwarming 
Follow @SHQIPELIT for more • @_koso.b_ • #alb #albanians #albaniangirl #shqiptare #shqip #shqipez #shqiponja #bukuroshe #albanianbeauty #albanaise #albanerin
Gjirokaster; nydelig by på Unescos verdensarvliste👌🏼 Albania kan virkelig anbefales😊 #gjirokaster #albania #albanians #unesco #balkan #balkans #lovetotravel #vagabond #traveltheworld #city #oldtown #tourist #vacation #visitalbania
Heroi Adem Jashari bashkë me Hamëz Jashari, Ilaz Kodra, Sami Lushtaku, Jakup Nura dhe Sahit Jashari. Krenaria jonë që kemi pasur kësi burrash kësi trimash! LAVDI DESHMORËVE të Kombit Shqipëtar! 🇦🇱 #proud #uçk #uck #hero #gjergjkastrioti #ademjashari #albania #prishtina #tirana #albanians #albanian #kosova #kosovo #kosovoisalbania #shqip #shqiptar #patriot
Albanian fucking Metal over the world 👊💀🔞
.
.
.
#albanianmetal @crossbones_albania #crossbones #band #tour #WWIII #latvija #rīga #estonia #estonian #latvia🇱🇻 #baltics #balcanpostthrashmetal #balcan #albanians #postthrash #groovemetal #bandporn
Like Subscribe Per ma Shum Video
#kosova #albanians #albania #shqipria #shqiptar #youtube #gaming #gamingsetup #youtuber
Albanische Vaeter sind die besten 😂😂😂🇦🇱🇦🇱🇦🇱... #albanians #shqiptar #shqipe #shqip #shkupi #kosovo #tirana #tetovo #ulcinj #albanisch #baba #sonntag #flohmarkt #fuerwasbrauchter1000satelittenreceiver #wiesbaden #duisburg #frankfurt #hamburg #stuttgart @shqip_zone @shqip.official
It was amazing to meet them again 😍 I wish to have again other contracts with you guys ❤
#albanians #hungarians #trieste #friends #costa #deliziosa #luminosa
Follow @SHQIPELIT for more! • @laylaernck ❤️ • #alb #albanians #albaniangirl #shqiptare #shqip #shqipez #shqiponja #bukuroshe #albanianbeauty #albanaise #albanerin
my memes are dry -
-
-
hi yes get us to 200
-
-
(i know i posted this earlier but it wasn’t getting likes so)
-
#growingupalbanian #growingupalb #albanians #albanianmemes #shqipria #shqiptare #albanian #albanianpeople #problems #mami #albanianpeopleproblems #daily
GRAND OPENING .

Te shtunën më dt. 7 Tetor 2017 , në orën 22:00 | Grand Opening ALBANIANEVENTSRIMINI - Winter season 2017 | ● Muzikë Popullore nga të gjitha krahinat e Shqipërisë. ● Muzikë e lehtë dhe urbane shqiptare .
● Hitet e verës .
● Muzikë Reggaeton Bachata HipHop RnB . ☆☆☆ DJ LEO ☆☆☆ ●●● Adresa : PARK HOTEL RIMINI ●●● || Hyrja 10€ + 1 Pije (Fëmijët falas) || ● Info & tavolina : 3281586460 ( @dj_leo_rimini )

Ju mirëpresim. -----------------------------------------------------------------
●●● PHOTO | VIDEO | GRAPHICS ●●●
@EndriLejlaDesign : +39/ 329 346 9960
E-mail : endrilejladesign@gmail.com 
Fb official page : Endri Lejla Design 
#endrilejladesign
#albanianeventsrimini #djleorimini #djleo87 
#endrilejladesign #igersoftheday #sound #music #party #love #dance #happy #people #world #earth #albanian #albanians #albanianstyle #albanianmusic #arkivashqip #vallekosovare #durresi #tirana #prishtina #tetova #shkupi #vlora #shkodra #korca #dibra #saranda
GRAND OPENING . Te shtunën më dt. 7 Tetor 2017 , në orën 22:00 | Grand Opening ALBANIANEVENTSRIMINI - Winter season 2017 | ● Muzikë Popullore nga të gjitha krahinat e Shqipërisë. ● Muzikë e lehtë dhe urbane shqiptare . ● Hitet e verës . ● Muzikë Reggaeton Bachata HipHop RnB . ☆☆☆ DJ LEO ☆☆☆ ●●● Adresa : PARK HOTEL RIMINI ●●● || Hyrja 10€ + 1 Pije (Fëmijët falas) || ● Info & tavolina : 3281586460 ( @dj_leo_rimini ) Ju mirëpresim. ----------------------------------------------------------------- ●●● PHOTO | VIDEO | GRAPHICS ●●● @EndriLejlaDesign : +39/ 329 346 9960 E-mail : endrilejladesign@gmail.com Fb official page : Endri Lejla Design #endrilejladesign  #albanianeventsrimini  #djleorimini  #djleo87  #endrilejladesign  #igersoftheday  #sound  #music  #party  #love  #dance  #happy  #people  #world  #earth  #albanian  #albanians  #albanianstyle  #albanianmusic  #arkivashqip  #vallekosovare  #durresi  #tirana  #prishtina  #tetova  #shkupi  #vlora  #shkodra  #korca  #dibra  #saranda 
I thought this was so sweet! A little Albanian girl, named after me, kissing her uncle who we met first 25 years ago on our first visit to Albania! #relationship #uncleandneicelove #uncleandneice #kissing #love #albanians #socute😍
GRAND OPENING .

Te shtunën më dt. 7 Tetor 2017 , në orën 22:00 | Grand Opening ALBANIANEVENTSRIMINI - Winter season 2017 | ● Muzikë Popullore nga të gjitha krahinat e Shqipërisë. ● Muzikë e lehtë dhe urbane shqiptare .
● Hitet e verës .
● Muzikë Reggaeton Bachata HipHop RnB . ☆☆☆ DJ LEO ☆☆☆ ●●● Adresa : PARK HOTEL RIMINI ●●● || Hyrja 10€ + 1 Pije (Fëmijët falas) || ● Info & tavolina : 3281586460 ( @dj_leo_rimini )

Ju mirëpresim. -----------------------------------------------------------------
●●● PHOTO | VIDEO | GRAPHICS ●●●
@EndriLejlaDesign : +39/ 329 346 9960
E-mail : endrilejladesign@gmail.com 
Fb official page : Endri Lejla Design 
#endrilejladesign
#albanianeventsrimini #djleorimini #djleo87 
#endrilejladesign #igersoftheday #sound #music #party #love #dance #happy #people #world #earth #albanian #albanians #albanianstyle #albanianmusic #arkivashqip #vallekosovare #durresi #tirana #prishtina #tetova #shkupi #vlora #shkodra #korca #dibra #saranda
GRAND OPENING . Te shtunën më dt. 7 Tetor 2017 , në orën 22:00 | Grand Opening ALBANIANEVENTSRIMINI - Winter season 2017 | ● Muzikë Popullore nga të gjitha krahinat e Shqipërisë. ● Muzikë e lehtë dhe urbane shqiptare . ● Hitet e verës . ● Muzikë Reggaeton Bachata HipHop RnB . ☆☆☆ DJ LEO ☆☆☆ ●●● Adresa : PARK HOTEL RIMINI ●●● || Hyrja 10€ + 1 Pije (Fëmijët falas) || ● Info & tavolina : 3281586460 ( @dj_leo_rimini ) Ju mirëpresim. ----------------------------------------------------------------- ●●● PHOTO | VIDEO | GRAPHICS ●●● @EndriLejlaDesign : +39/ 329 346 9960 E-mail : endrilejladesign@gmail.com Fb official page : Endri Lejla Design #endrilejladesign  #albanianeventsrimini  #djleorimini  #djleo87  #endrilejladesign  #igersoftheday  #sound  #music  #party  #love  #dance  #happy  #people  #world  #earth  #albanian  #albanians  #albanianstyle  #albanianmusic  #arkivashqip  #vallekosovare  #durresi  #tirana  #prishtina  #tetova  #shkupi  #vlora  #shkodra  #korca  #dibra  #saranda 
make no mistake,and try to understand me,coz trust me it would be in your best interest:I'm not like an ordinary world.i have my madness.i live in another dimension and I do not have time for things that have no soul!
Charles Bukowaski

#life#wisdom#live#health#mentalheth #recovery #real#strong#ambition #motivation #beard#beards#bearded#beardgang #beardthefuckup #ufc#fighter#warrior#scars#albanian#albanians#shqipe#shqiptar#kosova#albanianeagle #nyc#newyork #brooklyn
make no mistake,and try to understand me,coz trust me it would be in your best interest:I'm not like an ordinary world.i have my madness.i live in another dimension and I do not have time for things that have no soul! Charles Bukowaski #life #wisdom #live #health #mentalheth  #recovery  #real #strong #ambition  #motivation  #beard #beards #bearded #beardgang  #beardthefuckup  #ufc #fighter #warrior #scars #albanian #albanians #shqipe #shqiptar #kosova #albanianeagle  #nyc #newyork  #brooklyn 
Follow @SHQIPELIT for more! • @argjendab 🔥❤️ #alb #albanians #albaniangirl #shqiptare #shqip #shqipez #shqiponja #bukuroshe #albanianbeauty #albanaise #albanerin
GRAND OPENING .

Te shtunën më dt. 7 Tetor 2017 , në orën 22:00 | Grand Opening ALBANIANEVENTSRIMINI - Winter season 2017 | ● Muzikë Popullore nga të gjitha krahinat e Shqipërisë. ● Muzikë e lehtë dhe urbane shqiptare .
● Hitet e verës .
● Muzikë Reggaeton Bachata HipHop RnB . ☆☆☆ DJ LEO ☆☆☆ ●●● Adresa : PARK HOTEL RIMINI ●●● || Hyrja 10€ + 1 Pije (Fëmijët falas) || ● Info & tavolina : 3281586460 ( @dj_leo_rimini )

Ju mirëpresim. -----------------------------------------------------------------
●●● PHOTO | VIDEO | GRAPHICS ●●●
@EndriLejlaDesign : +39/ 329 346 9960
E-mail : endrilejladesign@gmail.com 
Fb official page : Endri Lejla Design 
#endrilejladesign
#albanianeventsrimini #djleorimini #djleo87 
#endrilejladesign #igersoftheday #sound #music #party #love #dance #happy #people #world #earth #albanian #albanians #albanianstyle #albanianmusic #arkivashqip #vallekosovare #durresi #tirana #prishtina #tetova #shkupi #vlora #shkodra #korca #dibra #saranda
GRAND OPENING . Te shtunën më dt. 7 Tetor 2017 , në orën 22:00 | Grand Opening ALBANIANEVENTSRIMINI - Winter season 2017 | ● Muzikë Popullore nga të gjitha krahinat e Shqipërisë. ● Muzikë e lehtë dhe urbane shqiptare . ● Hitet e verës . ● Muzikë Reggaeton Bachata HipHop RnB . ☆☆☆ DJ LEO ☆☆☆ ●●● Adresa : PARK HOTEL RIMINI ●●● || Hyrja 10€ + 1 Pije (Fëmijët falas) || ● Info & tavolina : 3281586460 ( @dj_leo_rimini ) Ju mirëpresim. ----------------------------------------------------------------- ●●● PHOTO | VIDEO | GRAPHICS ●●● @EndriLejlaDesign : +39/ 329 346 9960 E-mail : endrilejladesign@gmail.com Fb official page : Endri Lejla Design #endrilejladesign  #albanianeventsrimini  #djleorimini  #djleo87  #endrilejladesign  #igersoftheday  #sound  #music  #party  #love  #dance  #happy  #people  #world  #earth  #albanian  #albanians  #albanianstyle  #albanianmusic  #arkivashqip  #vallekosovare  #durresi  #tirana  #prishtina  #tetova  #shkupi  #vlora  #shkodra  #korca  #dibra  #saranda 
First part 🎂
MA VIE C'EST EUX 💖🎁🎉 #birthdaygirl#Gift#love#Familly#happyday#albanians#precioustime
My fav gurlll😇👸🏻❤️ @elisaprishtina (Follow @albanians.zone for more)
#albaniangirl #alb #albanians #shqiptare #shqip #shqipez #shqiponja #shumebukur #albanianbeauty #albanaise
Shperndarja e Frymes Pozitive ne vendin tone ku jetojme. Ta mbeshtes njeri tjetrin per te ngritur vlerat tona te pastra kombetare qe i kemi dhe ti ruajme me nje dashuri te madhe. #albania #albanian #albanianboy #albanians #albaniansupermodel #mujaseri
GRAND OPENING .

Te shtunën më dt. 7 Tetor 2017 , në orën 22:00 | Grand Opening ALBANIANEVENTSRIMINI - Winter season 2017 | ● Muzikë Popullore nga të gjitha krahinat e Shqipërisë. ● Muzikë e lehtë dhe urbane shqiptare .
● Hitet e verës .
● Muzikë Reggaeton Bachata HipHop RnB . ☆☆☆ DJ LEO ☆☆☆ ●●● Adresa : PARK HOTEL RIMINI ●●● || Hyrja 10€ + 1 Pije (Fëmijët falas) || ● Info & tavolina : 3281586460 ( @dj_leo_rimini )

Ju mirëpresim. -----------------------------------------------------------------
●●● PHOTO | VIDEO | GRAPHICS ●●●
@EndriLejlaDesign : +39/ 329 346 9960
E-mail : endrilejladesign@gmail.com 
Fb official page : Endri Lejla Design 
#endrilejladesign
#albanianeventsrimini #djleorimini #djleo87 
#endrilejladesign #igersoftheday #sound #music #party #love #dance #happy #people #world #earth #albanian #albanians #albanianstyle #albanianmusic #arkivashqip #vallekosovare #durresi #tirana #prishtina #tetova #shkupi #vlora #shkodra #korca #dibra #saranda
GRAND OPENING . Te shtunën më dt. 7 Tetor 2017 , në orën 22:00 | Grand Opening ALBANIANEVENTSRIMINI - Winter season 2017 | ● Muzikë Popullore nga të gjitha krahinat e Shqipërisë. ● Muzikë e lehtë dhe urbane shqiptare . ● Hitet e verës . ● Muzikë Reggaeton Bachata HipHop RnB . ☆☆☆ DJ LEO ☆☆☆ ●●● Adresa : PARK HOTEL RIMINI ●●● || Hyrja 10€ + 1 Pije (Fëmijët falas) || ● Info & tavolina : 3281586460 ( @dj_leo_rimini ) Ju mirëpresim. ----------------------------------------------------------------- ●●● PHOTO | VIDEO | GRAPHICS ●●● @EndriLejlaDesign : +39/ 329 346 9960 E-mail : endrilejladesign@gmail.com Fb official page : Endri Lejla Design #endrilejladesign  #albanianeventsrimini  #djleorimini  #djleo87  #endrilejladesign  #igersoftheday  #sound  #music  #party  #love  #dance  #happy  #people  #world  #earth  #albanian  #albanians  #albanianstyle  #albanianmusic  #arkivashqip  #vallekosovare  #durresi  #tirana  #prishtina  #tetova  #shkupi  #vlora  #shkodra  #korca  #dibra  #saranda 
GRAND OPENING .

Te shtunën më dt. 7 Tetor 2017 , në orën 22:00 | Grand Opening ALBANIANEVENTSRIMINI - Winter season 2017 | ● Muzikë Popullore nga të gjitha krahinat e Shqipërisë. ● Muzikë e lehtë dhe urbane shqiptare .
● Hitet e verës .
● Muzikë Reggaeton Bachata HipHop RnB . ☆☆☆ DJ LEO ☆☆☆ ●●● Adresa : PARK HOTEL RIMINI ●●● || Hyrja 10€ + 1 Pije (Fëmijët falas) || ● Info & tavolina : 3281586460 ( @dj_leo_rimini )

Ju mirëpresim. -----------------------------------------------------------------
●●● PHOTO | VIDEO | GRAPHICS ●●●
@EndriLejlaDesign : +39/ 329 346 9960
E-mail : endrilejladesign@gmail.com 
Fb official page : Endri Lejla Design 
#endrilejladesign
#albanianeventsrimini #djleorimini #djleo87 
#endrilejladesign #igersoftheday #sound #music #party #love #dance #happy #people #world #earth #albanian #albanians #albanianstyle #albanianmusic #arkivashqip #vallekosovare #durresi #tirana #prishtina #tetova #shkupi #vlora #shkodra #korca #dibra #saranda
GRAND OPENING . Te shtunën më dt. 7 Tetor 2017 , në orën 22:00 | Grand Opening ALBANIANEVENTSRIMINI - Winter season 2017 | ● Muzikë Popullore nga të gjitha krahinat e Shqipërisë. ● Muzikë e lehtë dhe urbane shqiptare . ● Hitet e verës . ● Muzikë Reggaeton Bachata HipHop RnB . ☆☆☆ DJ LEO ☆☆☆ ●●● Adresa : PARK HOTEL RIMINI ●●● || Hyrja 10€ + 1 Pije (Fëmijët falas) || ● Info & tavolina : 3281586460 ( @dj_leo_rimini ) Ju mirëpresim. ----------------------------------------------------------------- ●●● PHOTO | VIDEO | GRAPHICS ●●● @EndriLejlaDesign : +39/ 329 346 9960 E-mail : endrilejladesign@gmail.com Fb official page : Endri Lejla Design #endrilejladesign  #albanianeventsrimini  #djleorimini  #djleo87  #endrilejladesign  #igersoftheday  #sound  #music  #party  #love  #dance  #happy  #people  #world  #earth  #albanian  #albanians  #albanianstyle  #albanianmusic  #arkivashqip  #vallekosovare  #durresi  #tirana  #prishtina  #tetova  #shkupi  #vlora  #shkodra  #korca  #dibra  #saranda 
GRAND OPENING .

Te shtunën më dt. 7 Tetor 2017 , në orën 22:00 | Grand Opening ALBANIANEVENTSRIMINI - Winter season 2017 | ● Muzikë Popullore nga të gjitha krahinat e Shqipërisë. ● Muzikë e lehtë dhe urbane shqiptare .
● Hitet e verës .
● Muzikë Reggaeton Bachata HipHop RnB . ☆☆☆ DJ LEO ☆☆☆ ●●● Adresa : PARK HOTEL RIMINI ●●● || Hyrja 10€ + 1 Pije (Fëmijët falas) || ● Info & tavolina : 3281586460 ( @dj_leo_rimini )

Ju mirëpresim. -----------------------------------------------------------------
●●● PHOTO | VIDEO | GRAPHICS ●●●
@EndriLejlaDesign : +39/ 329 346 9960
E-mail : endrilejladesign@gmail.com 
Fb official page : Endri Lejla Design 
#endrilejladesign
#albanianeventsrimini #djleorimini #djleo87 
#endrilejladesign #igersoftheday #sound #music #party #love #dance #happy #people #world #earth #albanian #albanians #albanianstyle #albanianmusic #arkivashqip #vallekosovare #durresi #tirana #prishtina #tetova #shkupi #vlora #shkodra #korca #dibra #saranda
GRAND OPENING . Te shtunën më dt. 7 Tetor 2017 , në orën 22:00 | Grand Opening ALBANIANEVENTSRIMINI - Winter season 2017 | ● Muzikë Popullore nga të gjitha krahinat e Shqipërisë. ● Muzikë e lehtë dhe urbane shqiptare . ● Hitet e verës . ● Muzikë Reggaeton Bachata HipHop RnB . ☆☆☆ DJ LEO ☆☆☆ ●●● Adresa : PARK HOTEL RIMINI ●●● || Hyrja 10€ + 1 Pije (Fëmijët falas) || ● Info & tavolina : 3281586460 ( @dj_leo_rimini ) Ju mirëpresim. ----------------------------------------------------------------- ●●● PHOTO | VIDEO | GRAPHICS ●●● @EndriLejlaDesign : +39/ 329 346 9960 E-mail : endrilejladesign@gmail.com Fb official page : Endri Lejla Design #endrilejladesign  #albanianeventsrimini  #djleorimini  #djleo87  #endrilejladesign  #igersoftheday  #sound  #music  #party  #love  #dance  #happy  #people  #world  #earth  #albanian  #albanians  #albanianstyle  #albanianmusic  #arkivashqip  #vallekosovare  #durresi  #tirana  #prishtina  #tetova  #shkupi  #vlora  #shkodra  #korca  #dibra  #saranda 
Parajsa e shqipëve [2016, @bujar_qeriqi] 🇦🇱 #proud #hero #gjergjkastrioti #ademjashari #motherteresa #albania #albanians #albanian #kosova #shqipe #shqip #shqiptar #patriot